Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Poznajcie pralnie w Posnani

19 października 2016 otwarta została placówka 5àsec, zlokalizowana w nowym Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu.

Posnania odpowiada na oczekiwania wynikające z nowoczesnego stylu życia. Multifunkcyjne centrum najnowszej generacji jest największym centrum regionalnym w Wielkopolsce.

Na 100 tys. m2 powierzchni znajduje się 220 butików, 40 kawiarni i restauracji oraz 40 sklepów średnio i wielkopowierzchniowych. Posnania oferuje połączenie marek lokalnych z międzynarodowymi brandami. Dodatkowo w specjalnie zaprojektowanej strefie premium znaleźć można blisko dwadzieścia luksusowych marek oferujących ubrania, akcesoria i biżuterię.

W tak ciekawym miejscu nie mogło zabraknąć naszej pralni, która mieści się na parterze, w bardzo dogodnej lokalizacji – przy wyjściu z parkingu podziemnego oraz naprzeciwko linii kasowej sklepu Carrefour.

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

ABONAMENTY NA KOSZULE

Pierzesz dużo koszul biznesowych? Stworzyliśmy dla Ciebie nową ofertę. Poznaj nasze abonamenty na koszule. Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

5asec – Sieć pralni profesjonalnych