Join 5àsec Club
and enjoy cheaper laundry!

Mistrzyni żelazka sieci 2016 wybrana!

W poniedziałek 14 listopada 2016 odbył się finał konkursu Mistrz Żelazka Sieci 5àsec. To już druga edycja tego wewnętrznego konkursu Sieci 5àsec, jednak w tym roku wydarzenie miało charakter międzynarodowy! Oprócz Mistrzyń Regionów z Polski obecne były także Mistrzynie z placówek 5àsec z Czech, Słowacji oraz Ukrainy.

Mistrzynie Regionów spotkały się w Centrum Handlowym w Blue City w Warszawie i w obecności licznej publiczności, rywalizowały o tytuł Międzynarodowego Mistrza Żelazka Sieci 5àsec.
Jury ekspertów 5àsec przyznawało punkty za jakość oraz standardy 5àsec. Dodatkowo za pomocą aplikacji mierzony był czas wykonywanych czynności.

Konkurs miał trzy etapy. Rozpoczęliśmy eliminacjami, w których zawodniczki w trójkach oraz parach prasowały wylosowane wcześniej zestawy garderoby. Wszystkie uczestniczki były bardzo skupione na zadaniach, a każda miała swój indywidualny styl prasowania. Następnie odbył się półfinał, do którego zakwalifikowały się 4 uczestniczki z największą liczbą punktów. W półfinale w zestawie do prasowania znajdowały się spodnie z kantem, marynarka i koszula.

Do finału, z najlepszymi wynikami, zaklasyfikowały się Oxana Neburac kierowniczka placówki Novy Smichov oraz Joanna Malinowska, kierowniczka placówki Wola Park. Ich finałowym zadaniem było wyprasowanie w ciągu 15 minut jak największej ilość koszul, przy zachowaniu jakości i standardów.

Po emocjonujących 15 minutach jury rozpoczęło sprawdzanie garderoby. Publiczność z napięciem obserwowała każdy ruch naradzającego się jury. Zdecydowano, że konieczna jest dogrywka – finalistki prasowały jeszcze trzy pary spodni. Te ostatnie zmagania były również niezwykle emocjonujące: Oxana miała zawrotną prędkość, Joanna wspaniałą jakość. Zwyciężyła Joanna Malinowska, której jakość prasowania jest niedościgniona! Na trzecim miejscu, z bardzo wysokim wynikiem uplasowała się Kateryna Diadiushko.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w wydarzeniu i wspaniałe emocje jakich nam dostarczyliście! A Klientów zapraszamy do naszych placówek w całym kraju (a także za granicą) – Wasze ubrania będą uprane i wyprasowane PO MISTRZOWSKU! 🙂

(Polski) Kup taniej kartę rabatową 5àsec

(Polski) Do 15 sierpnia 2019 r. w wybranych pralniach sieci 5àsec dostępna jest promocja na zakup karty rabatowej 5àsec z 30% rabatem Read more

Get to know 5àsec

5àsec is the world leader in the textile care and Poland’s biggest chain of professional laundries.

We offer to our Clients a comprehensive set of services including clothes and household textiles laundry and leather shoes restoration. We divide our services into standard, specialized and premium.

In the latter category there is a special place for the technology of water treatment Aquasec, which protects the fabric and the colour, removes stains and persistent smell, restoring your favourite clothes freshness and softness.

5àsec offers a large number of benefits:

  • highest customer service standards (consumer research Ipsos, 2015)
  • the state-of-art laundry technologies
  • proved professionalism of services (consumer research Ipsos, 2015)
  • short delivery period
  • attractive customer loyalty program for those who own 5àsec Club Card: 15% discount for all the services every time you visit any of our laundries plus additional dedicated offers and discounts.