Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Karta Club 5àsec

Chciałbyś korzystać z tańszego prania? Kup kartę Club 5ásec. Z nią otrzymasz dedykowane specjalnie dla Ciebie zniżki i rabaty przez cały rok.

POSTAW NA JEDNĄ KARTĘ

Karta Club 5àsec jest to karta stałego klienta, która upoważnia do rabatu w wysokości 15% od cen regularnych na wszystkie usługi i produkty pralni przez cały rok.

Posiadaczom karty dodatkowo oferujemy w ciągu roku liczne dodatkowe promocje aż do -50%, a także specjalne, niższe ceny wybranych usług.

Kartę można kupić i wykorzystać w każdej pralni 5àsec na terenie całej Polski.

Standardowa cena karty to 39,99 zł i jest ona ważna przez cały rok na okaziciela. Aby skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania Karty Club 5àsec wystarczy pokazać ją pracownikowi w pralni przed dokonaniem zakupu.

Przyjdź do najbliższej pralni, kup kartę i korzystaj z tańszego prania.

karta rabatowa pralnia

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Karty Club 5àsec:

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.