Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Międzynarodowa Mistrzyni Prasowania 2017 wyłoniona! Certyfikaty Jakości 2017 rozdane!

Tegoroczna edycja Mistrza Żelazka była wyjątkowa. Nie tylko dlatego, że zaprosiliśmy do udziału naszą największą konkurencję w branży pralniczej czyli firmę Perfect Clean, ale przede wszystkim dlatego, że na widowni zasiedli przedstawiciele naszych najlepszych placówek z całej Polski.

W tym roku konkurs prasowania był połączony z wręczaniem Certyfikatów Jakości za rok 2017. To bardzo ważne wydarzenie w naszej sieci, ukoronowanie pracy najlepszych pralni, które prezentują bardzo dobrą jakość usług i obsługi klienta.

To już druga edycja Mistrza Żelazka, do której zaprosiliśmy także przedstawicieli placówek 5asec z Czech, Słowacji oraz Ukrainy.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w wydarzeniu i wspaniałe emocje jakich nam dostarczyliście!

A Klientów zapraszamy do naszych placówek w całym kraju (a także za granicą) – Wasze ubrania będą uprane i wyprasowane PO MISTRZOWSKU! 🙂

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.