Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Mistrzyni Żelazka Sieci 2016 wybrana!

W poniedziałek 14 listopada 2016 odbył się finał konkursu Mistrz Żelazka Sieci 5àsec. To już druga edycja tego wewnętrznego konkursu Sieci 5àsec, jednak w tym roku wydarzenie miało charakter międzynarodowy! Oprócz Mistrzyń Regionów z Polski obecne były także Mistrzynie z placówek 5àsec z Czech, Słowacji oraz Ukrainy.

Mistrzynie Regionów spotkały się w Centrum Handlowym w Blue City w Warszawie i w obecności licznej publiczności, rywalizowały o tytuł Międzynarodowego Mistrza Żelazka Sieci 5àsec.
Jury ekspertów 5àsec przyznawało punkty za jakość oraz standardy 5àsec. Dodatkowo za pomocą aplikacji mierzony był czas wykonywanych czynności.

Konkurs miał trzy etapy. Rozpoczęliśmy eliminacjami, w których zawodniczki w trójkach oraz parach prasowały wylosowane wcześniej zestawy garderoby. Wszystkie uczestniczki były bardzo skupione na zadaniach, a każda miała swój indywidualny styl prasowania. Następnie odbył się półfinał, do którego zakwalifikowały się 4 uczestniczki z największą liczbą punktów. W półfinale w zestawie do prasowania znajdowały się spodnie z kantem, marynarka i koszula.

Do finału, z najlepszymi wynikami, zaklasyfikowały się Oxana Neburac kierowniczka placówki Novy Smichov oraz Joanna Malinowska, kierowniczka placówki Wola Park. Ich finałowym zadaniem było wyprasowanie w ciągu 15 minut jak największej ilość koszul, przy zachowaniu jakości i standardów.

Po emocjonujących 15 minutach jury rozpoczęło sprawdzanie garderoby. Publiczność z napięciem obserwowała każdy ruch naradzającego się jury. Zdecydowano, że konieczna jest dogrywka – finalistki prasowały jeszcze trzy pary spodni. Te ostatnie zmagania były również niezwykle emocjonujące: Oxana miała zawrotną prędkość, Joanna wspaniałą jakość. Zwyciężyła Joanna Malinowska, której jakość prasowania jest niedościgniona! Na trzecim miejscu, z bardzo wysokim wynikiem uplasowała się Kateryna Diadiushko.

Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w wydarzeniu i wspaniałe emocje jakich nam dostarczyliście! A Klientów zapraszamy do naszych placówek w całym kraju (a także za granicą) – Wasze ubrania będą uprane i wyprasowane PO MISTRZOWSKU! 🙂

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.