Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Nasze know how

Profesjonalne podejście 5àsec w trosce o każdą sztukę Twojej odzieży opiera się na filozofii pięciu wyspecjalizowanych etapów, którym poddajemy wszystkie rzeczy oddawane do naszych pralni.

pralnia franczyza Etap pierwszy – przyjęcie odzieży

Oddajesz nam swoją odzież lub tekstylia domowe? Przed przyjęciem rzeczy, w każdym z punktów odbioru 5àsec sprawdzimy czy posiada ona specyficzne plamy lub inne mechaniczne uszkodzenia tkaniny. Jeśli tak, potraktujemy ją w sposób indywidualny i szczególny. Jednocześnie od razu doradzimy Ci jakie zabiegi dodatkowe należałoby wykonać dla perfekcyjnej konserwacji tkaniny.

pralnia franczyza Etap drugi – usuwanie plam przed praniem

Chociaż proces prania wpływa ogólnie na całe ubranie stosowanie odplamiaczy umożliwia działanie bardziej punktowe. 5àsec stosuje szereg produktów, specjalnie dostosowanych do wielu rodzajów plam, biorąc pod uwagę kolor, a także właściwości każdej tkaniny. W rezultacie, odplamiacze stosowane przed praniem umożliwiają optymalizację procesu czyszczenia.

pralnia franczyza Etap trzeci – wybór procesu prania

Na podstawie dogłębnej analizy ustalamy, który proces prania najlepiej nadaje się dla danej odzieży lub tekstyliów domowych. Zależy to m.in. od składu tkaniny czy zdobień, którymi jest pokryta. W oparciu o takie czynniki stosujemy: pranie wodne, pranie chemiczne lub nowoczesne i ekologiczne pranie Aquasec.

pralnia franczyza Etap czwarty – prasowanie

Kładziemy szczególny nacisk na to, aby zwracana klientom odzież była perfekcyjnie wyprasowana, bez uszkodzenia włókien tkaniny. Jest to możliwe dzięki specjalnym metodom prasowania opracowanym przez 5àsec i profesjonalnemu sprzętowi najnowszej generacji. Nasze techniki są stale doskonalone, nie tylko w zakresie jakości usługi, ale również z dbałością o komfortowe warunki pracy naszych pracowników.

pralnia franczyza Etap piąty – kontrola jakości

Przed zwróceniem Twojej odzieży, raz jeszcze sprawdzamy zgodność całego prania i prasowania z naszymi wewnętrznymi standardami. Jeśli jakaś plama nie została całkowicie usunięta, zostaniesz o tym poinformowany przy odbiorze, wraz z propozycjami innych rozwiązań, które pomogą zwalczyć problem. Ponadto, jeśli sam znajdziesz zabrudzenie, którego nie udało się pozbyć, zostanie Ci zaproponowane ponowne, bezpłatne wykonanie usługi.

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.