Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Wartości marki

Dokładamy wszelkich starań, aby w każdym momencie, w którym klienci mają kontakt z naszą marką, mieli również do czynienia z wyróżniającymi nas czterema cechami budującymi tożsamość pralni 5àsec.

Wartości marki 5àsec:

1

PROFESJONALIZM

1

DOŚWIADCZENIE

1

INNOWACYJNOŚĆ

1

NAJWYŻSZY
STANDARD OBSŁUGI

Jesteśmy wierni tym wartościom i to jest gwarancja najwyższej jakości usług pralniczych. Jesteśmy blisko klienta i zapewniamy maksymalnie krótki czas realizacji usługi, a nasi pracownicy to profesjonalni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy w każdej chwili służą kompleksowym doradztwem w zakresie konserwacji i ochrony Twoich tkanin i tekstyliów domowych.

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.