Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Poznajcie pralnie w Posnani

19 października 2016 otwarta została placówka 5àsec, zlokalizowana w nowym Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu.

Posnania odpowiada na oczekiwania wynikające z nowoczesnego stylu życia. Multifunkcyjne centrum najnowszej generacji jest największym centrum regionalnym w Wielkopolsce.

Na 100 tys. m2 powierzchni znajduje się 220 butików, 40 kawiarni i restauracji oraz 40 sklepów średnio i wielkopowierzchniowych. Posnania oferuje połączenie marek lokalnych z międzynarodowymi brandami. Dodatkowo w specjalnie zaprojektowanej strefie premium znaleźć można blisko dwadzieścia luksusowych marek oferujących ubrania, akcesoria i biżuterię.

W tak ciekawym miejscu nie mogło zabraknąć naszej pralni, która mieści się na parterze, w bardzo dogodnej lokalizacji – przy wyjściu z parkingu podziemnego oraz naprzeciwko linii kasowej sklepu Carrefour.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram promocji z kartą 5asec

Już od 1 sierpnia startujemy z czteromiesięcznym harmonogramem promocji na pranie różnego rodzaju asortymentu! Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.