Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Przebieg rekrutacji

Przede wszystkim liczą się dla nas ludzie z pasją i zaangażowaniem. Jeśli to masz… zostań częścią naszej ekipy! Zapoznaj się z przebiegiem rekrutacji w 5àsec.

Publikacja ogłoszenia o pracę

Aktualne ogłoszenia znajdziesz w zakładce „Oferty pracy”. Każde stanowisko posiada dokładny opis wymagań wobec idealnego kandydata. Jeśli znalazłaś/eś interesującą propozycję, aplikuj.

Nabór i analiza CV

Po zamknięciu okresu naboru zgłoszeń, rzetelnie i dokładnie przeanalizujemy Twój życiorys pod kątem stanowiska, na które zaaplikowałaś/eś.

Wywiad telefoniczny lub zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną

Jeżeli uznamy, że spełniasz wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami, zaprosimy Cię na I etap rozmów. Etap ten może mieć również formę rozmowy telefonicznej.

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem Pralni lub Managerem Regionu

Na takim spotkaniu przedstawimy Ci misję i wizję 5àsec, a także szczegółowo zapoznamy z zakresem obowiązków stanowiska, na które zaaplikowałaś/eś. Rozmowa przybliży nam Twoje doświadczenie, umiejętności i oczekiwania. Oprowadzimy Cię po jednej z naszych pralni i pokażemy, na czym polega praca w 5àsec.

Informacja zwrotna dla kandydatów

Po zakończeniu procesu rekrutacji, otrzymasz od nas informację zwrotną. Informujemy każdego, niezależnie od podjętej decyzji.

Witamy w zespole!

Spełniasz nasze oczekiwania? Twoja osoba wyróżniła się spośród wszystkich kandydatów? Gratulujemy, właśnie zostałeś przyjęty do rodziny Ekspertów 5àsec.

ABONAMENTY NA KOSZULE

Pierzesz dużo koszul biznesowych? Stworzyliśmy dla Ciebie nową ofertę. Poznaj nasze abonamenty na koszule. Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.