Dołącz do Club 5àsec
i ciesz się tańszym praniem!

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo wszystkich pracowników podczas wykonywania codziennej pracy w pralniach 5àsec ma bardzo duże znaczenie.

Na bezpieczeństwo pracy składają się wszystkie działania, które mają na celu ochronę życia i zdrowia człowieka w pracy, utrzymanie jego sił witalnych i tworzenie pracy humanitarnej.

W każdej pralni 5àsec pracownicy zapoznawani są z instrukcjami oraz procedurami, które pozwalają na bezpieczniejsze wykonywanie pracy. Uczestniczą oni w szkoleniach z zakresu obsługi urządzeń, doboru środków ochrony oraz bezpiecznej pracy przy użyciu preparatów chemicznych. Dzięki tym zabiegom minimalizujemy ryzyko wystąpienia wypadku przy pracy oraz choroby zawodowej.

pralnia

W każdej pralni stosujemy ergonomiczne rozwiązania,związane z odpowiednim ustawieniem maszyn i urządzeń, zgodnym z przebiegiem procesu czyszczenia garderoby.Dzięki kursom z zakresu pierwszej pomocy oraz szkoleniom z ochrony przeciwpożarowej, każdy pracownik wie jak postępować w razie wystąpienia sytuacji kryzysowej.

ABONAMENTY NA KOSZULE

Pierzesz dużo koszul biznesowych? Stworzyliśmy dla Ciebie nową ofertę. Poznaj nasze abonamenty na koszule. Czytaj dalej

5àsec w skrócie

5àsec jest światowym liderem na rynku pralniczym i największą w Polsce siecią profesjonalnych pralni.

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zestaw usług prania odzieży, tekstyliów domowych, a nawet obuwia skórzanego. Usługi te dzielą się na podstawowe oraz specjalistyczne usługi premium.

Wśród tych ostatnich specjalne miejsce zajmuje technologia prania wodnego Aquasec, która zapewnia ochronę tkanin i kolorów, skuteczne usuwa plamy oraz uporczywe zapachy, a Twoim ulubionym rzeczom przywróci świeżość i miękkość.

5àsec to wiele korzyści:

  • najwyższa jakość obsługi klienta (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • pranie z użyciem najnowszych w branży technologii
  • potwierdzony profesjonalizm wykonywanych usług (badanie konsumenckie Ipsos, 2015)
  • krótki termin ich realizacji
  • atrakcyjny program lojalnościowy dla posiadaczy karty Club 5àsec: 15% rabatu na wszystkie usługi przy każdej wizycie w pralni oraz dodatkowe dedykowane promocje i zniżki.

5asec – Sieć pralni profesjonalnych